Elektrikářské práce 2016-06-18T11:45:04+01:00

Elektrikářské práce

Součástí naší nabídky jsou i kompletní elektrikářské práce. Pro úpravy elektrorozvodů, řešení rekonstrukce nebo i plánování nové stavby vám pomůžeme zajistit profesionální elektrikářské práce. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru elektro včetně příslušných potřebných ověření a zkoušek.

 

Řešení pro byt i provozovnu

Na základě vašich představ s vámi budeme na místě konzultovat ideální řešení pro váš byt i provozovnu, způsob provedení i použitý materiál. Můžeme vám doporučit zajímavé světelné zdroje, i různě designově řešené obaly a spínače. Pomůžeme vám nejen v rámci technické části, ohledy bereme i na to, aby výsledek dobře zapadl do celkového ladění vašeho interiéru. Samozřejmě dbáme i na praktické využití a zajištění bezpečnosti provozu. Spínače a přístup k zásuvkám volíme s ohledem na očekávané používání, dbáme na dostatečný počet přístupů. V interiérech s dětmi dbáme na vhodné uložení v dostatečné výšce s případným dalším zabezpečením.

Vždy se snažíme zajistit nejen kompletní montáž, řešíme i veškeré následné práce. Rozvody ve zdech či podlahách zapravíme, postaráme se o úklid. Vždy dodržujeme sjednané termíny i dohodnutý rozpočet.

Havarijní služby

Můžete se na nás s důvěrou obrátit při práci na větších rekonstrukcích, rádi vám však pomůžeme i s řešením drobných úprav nebo oprav. Jsme tady jen pro vás, kdykoli nás můžete kontaktovat.

Dokážeme pro vás zajistit i havarijní službu. Jsme k zastižení skutečně 24 hodin denně, kterýkoli den v týdnu. V případě náhlé poruchy nemusíte řešit provoz domácnosti v omezeném režimu. Přijedeme k vám kdykoli a okamžitě zahájíme práce na opravách.

Doprava