výroba Trampolín 2018-05-05T08:29:38+01:00

Jumpingové trampolíny – informace

  • Výhodná cena přímo od výrobce
  • Možnost volby barevného odstínu konstrukce a reflexního popruhu
  • Zvětšená odrazová plocha v porovnání se standardními 6 hranými trampolínami
  • Zvýšená maximální zátěž až na 125 kg (použitím nového speciálního gumolana)
  • Vyšší bezpečnost (použitím reflexního popruhu)
  • Odrazová plocha ze speciální tkaniny PP Mesh
  • Nový, patentovaný tvar umožňující montáž držáku na lahev
  • Jednoduše odnímatelné madlo
Koupit trampolínu
Návod k použití

Trampolíny pro sport i zábavu

Trampolíny se stávají běžnou součástí vybavení zahrad, zejména v rodinách s menšími dětmi. Skákání na trampolíně však může být i velmi zajímavým sportem a odreagováním i pro dospělé. Cvičení na trampolíně nezatěžuje kloubový aparát a velmi efektivně posiluje velké partie svalů. S lehkostí si zvýšíte kondici, posílíte nohy, záda, ruce. Za sportem nemusíte cestovat, můžete si kdykoli podle nálady zacvičit i doma.

Jumping Sport trampolína

Jumping Sport trampolína vás nadchne po prvním vyzkoušení. Vybavte svou domácí tělocvičnu, udělejte radost sobě i dětem. Prospějte svému zdraví. Naše výrobky plní veškeré předepsané normy a jsou vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu. Jsou lehce přenosné a v naší nabídce dostupné za velmi příznivé ceny.

Technické údaje a popis

Základní nosnou konstrukcí trampolíny Jumping SPORT je unikátní 8-hranná trubková konstrukce vyrobená z oceli a elastického gumolana, kotvící pevný výplet, 6 opěrných nožiček a jednoosá opěrná řídítka s aretací.

Naše trampolína měří 135 cm a nepřesahuje celkovou hmotnost 10,3 kg. Konstrukce je vyrobená z trubkového rámu s průměrem trubek 27 mm a s 2 mm silným pláštěm. Tyto parametry zaručují vysokou kvalitu a přímo ovlivňují pružnost pohybu při cvičení. Patentovaným funkčním tvarem byl vyvinutý jedinečný nosný aparát, na který můžete klást vysoké nároky.

Podpůrné nožičky: jsou pečlivě přivařené k hlavní nosné konstrukci a společně tvoří jeden pevný celek. Gumová protismyková úprava spodní části opěrných nožiček zajišťuje stabilní kontakt s povrchem a nezanechává stopy po případném posunutí trampolíny.

Výplet trampolíny: má 8-hranný tvar a je vyroben ze speciální tkaniny PP Mesh, která je po okraji 8× prošitá a připevněná k rámu gumolanem. Materiál výpletu využívá pokročilé protismykové a antistatické úpravy, čímž eliminuje případné bezpečnostní a zdravotní rizika. Výplet obsahuje reflexní popruh, který zajišťuje vyšší bezpečnost. Standardně se popruh dodává v černé barvě, avšak barvu si lze zvolit i jinou podle vlastních požadavků.

Gumolano: nový systém odpružení gumolanami zajišťuje excelentní dynamickou pružnost bez nežádoucích zvukových projevů. Vyžaduje pouze minimální údržbu a odstraňuje vedlejší náklady za poškozené pružiny. Na rozdíl od starších typů trampolín zde úplně odpadá potřeba promazání.

Opěrná řídítka (madlo): jsou vyrobená ze stejného materiálu jako trubkový rám. U trampolíny jsou opěrná řídítka jednoosá, protože použité materiály a nové technologie poskytly větší pevnost při snižovaní váhy. Inovativní design a tvar řídítek namontování umožnil montáž držáku na lahev, což je během cvičení výborná pomůcka.

Způsob použití: trampolína splňuje nejvyšší kritéria pro skupinové fitness cvičení a je vhodná i pro domácí použití. Maximální zatížení/nosnost trampolíny SPORT je 125 kg. Překračováním povolené zátěže dochází k nadměrnému zatěžování pružných dílů výpletu a může dojít ke snížení celkové životnosti exponovaných dílů. Překročením maximálního zatížení se mohou zhoršit vlastnosti odpružení.
Počet osob, které mohou současně užívat trampolínu: vždy maximálně jen 1 osoba.
Záruka: dodavatel poskytuje záruku 24 měsíců od převzetí.
Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení (gumolano a gumonohy).


 

 

 

Doprava